Tapaa BSAG:n väki

​​​​​​​⊲ PERUSTAJAT​


saara-kankaanrinta-1  
Saara Kankaanrinta
Hallituksen puheenjohtaja
Perustajajäsen​
+358 50 545 0323
saara.kankaanrinta@bsag.fi
 

Ilkka-Herlin01  
Ilkka Herlin
Perustajajäsen​

ilkka.herlin@bsag.fi
 

anna-kotsalo-mustonen-101  
Anna Kotsalo-Mustonen
Perustajajäsen

+358 500 200 480
anna.kotsalo-mustonen@bsag.fi
 



⊲ Hallituksen jäsenet
Saara Kankaanrinta
Ilkka Herlin
Anna Kotsalo-Mustonen
Fredrik von Limburg Stirum

⊲ Tiimimme

bsag team  
Mathias Bergman
Säätiön asiamies
+358 50 380 7155
mathias.bergman@bsag.fi
 

bsag team  
Pieta Jarva
Viestintäpäällikkö​

+358 50 338 1096
pieta.jarva@bsag.fi
 

bsag team  
Elena Belle
Projektip​äällikkö

+358 40 775 0686
elena.belle@bsag.fi​
 

bsag team  
Katriina Kytölä
Toimintokoordinaattori, varainhankinnan yhteyshenkilö
(äitiyslomalla)​
+358 50 366 8412
katriina.kytola@bsag.fi
 

bsag team  
Riku Venhola
Senior Advisor, RaKi ekosysteemi

+358 (0)44 340 3522
riku.venhola@bsag.fi
 

bsag team  
Eero Jalava
EU-koordinaattori​​

+358 40 565 8332
eero.jalava@bsag.fi
 

bsag team  
Nicholas Wardi
Asiantuntija, RaKi ekosysteemi

+358 50 3675 616​
nicholas.wardi@bsag.fi
 

Eija Hagelberg  
Eija Hagelberg
Projektijohtaja​, Järki-hanke

+358 500 609 526
eija.hagelberg@bsag.fi
 

Kaisa Riiko  
Kaisa Riiko
Projektijohtaja​, Järki Lannoite​​-hanke​

+358 45 118 4709
kaisa.riiko@bsag.fi
 

Sanna Söderlund  
Sanna Söderlund
Suunnittelija, Järki-hanke​

+358 40 777 5515
sanna.soderlund@bsag.fi
 

Leo Hari  
Leo Hari
Suunnittelija

+050 3608609
leo.hari@bsag.fi
 

Paula Biveson  
Paula BIveson
Projektijohtaja

Ruotsi +46 730 801 088
paula.biveson@bsag.fi
 

Kaj Granholm  
Kaj Granholm
Project Officer, Baltic Slurry Project

+358 46 8509208
kaj.granholm@bsag.fi
 

Hia Sjöblom  
Hia Sjöblom
Toimittaja
BSAG, Järki –hankkeet

+358 40 59 12 335
hia.sjoblom@bsag.fi
 

Neuvonantajat



bsag team  
Marina Poutanen
Senior Advisor, Baltic States
+358 40 354 1174
marina.poutanen@pp.inet.fi
 

Mikael Aminoff  
Mikael Aminoff
Senior Advisor, BSAG Sweden
+358 400 412 805
mikael.aminoff@bsag.fi
 

Esko Seppälä  
Esko Seppälä
Senior Advisor
+358 41 506 9656
esko.seppala@saunalahti.fi
 

Marku Dahl  
Markku Dahl
Senior Advisor
+358 500 686 235
markku.dahl@gmail.com
 

Carita Martin  
Carita Martin
Senior Advisor
carita.martin@gmail.com​
​  
Elisa Mikkolainen  
Elisa Mikkolainen
Senior Advisor, Maritime Affairs

+358 40 080 1524
elisa.mikkolainen@gmail.com
 

Matti Oksanen  
Matti Oksanen
Senior Advisor

+358 50 3878303
mattisoksanen@gmail.com
 

 

Selaa sitoumuspankkia ja katso mitä yli 250 organisaatiota tekevät Itämeren hyväksi!

Tutustu sitoumuspankkiin   right arrow
Tilaa uutiskirje

Pidä itsesi ajan tasalla uusimmissa Itämereen liittyvissä kysymyksissä. Sähköpostiosoitettasi käytetään ainoastaan uutiskirjeen lähettämiseen.

TILAA