Tiimimme

Mathias Bergman
Säätiön asiamies
+358 50 380 7155
mathias.bergman@bsag.fi

Pieta Jarva
Viestintäpäällikkö​
+358 50 338 1096
pieta.jarva@bsag.fi

Anna Klemelä
Viestintäkoordinaattori
+358 44 3767511
anna.klemela@bsag.fi

Elena Belle
Projektip​äällikkö
+358 40 775 0686
elena.belle@bsag.fi​

Eero Jalava
Projektipäällikkö, EU-asiat
+358 40 565 8332
eero.jalava@bsag.fi

Riku Venhola
Senior Advisor, RaKi ekosysteemi
+358 (0)44 340 3522
riku.venhola@bsag.fi

Nicholas Wardi
Asiantuntija, RaKi ekosysteemi
+358 50 3675 616
nicholas.wardi@bsag.fi

Paula Biveson
Projektijohtaja, Kansainväliset hankkeet
Ruotsi +46 730 801 088
paula.biveson@bsag.fi

Kaj Granholm
Projektipäällikkö, Baltic Slurry Hanke
+358 46 850 9208
kaj.granholm@bsag.fi

Eija Hagelberg
Projektijohtaja​, Järki-hanke
+358 500 609 526
eija.hagelberg@bsag.fi

Sanna Söderlund
Suunnittelija, Järki-hanke​
+358 40 777 5515
sanna.soderlund@bsag.fi

Kaisa Riiko
Projektijohtaja​, Järki Lannoite​​-hanke​
+358 45 118 4709
kaisa.riiko@bsag.fi




Hia Sjöblom
Toimittaja. BSAG, Järki –hankkeet
+358 40 591 2335
hia.sjoblom@bsag.fi

PERUSTAJAT​ JA HALLITUKSEN JÄSENET

Saara Kankaanrinta
Hallituksen puheenjohtaja, perustajajäsen​

Ilkka Herlin
Hallituksen jäsen, perustajajäsen​

Anna Kotsalo-Mustonen
Hallituksen jäsen, perustajajäsen​




Fredrik von Limburg Stirum
Hallituksen jäsen




VAPAAEHTOISET NEUVONANTAJAT

Mikael Aminoff
Vanhempi neuvonantaja, BSAG Ruotsi
+358 40 041 2805
mikael.aminoff@bsag.fi

Mikaela Söderblom
Asianajaja
+358 40 821 8414
soderblom.mikaela@gmail.com

Nora Thodén
Vanhempi neuvonantaja
+44 7577 030 494
nora.thoden@gmail.com

Matti Oksanen
Vanhempi neuvonantaja
mattisoksanen@gmail.com

Carita Martin
Vanhempi neuvonantaja
carita.martin@gmail.com

Mikael Airas
Vanhempi neuvonantaja
airas.mikael@gmail.com




Elisa Mikkolainen
Vanhempi neuvonantaja, Meriliikenne
+358 40 080 1524
elisa.mikkolainen@gmail.com

Osoitteet

POSTI- JA VIERAILUOSOITE

Baltic Sea Action Group (BSAG)
Ratakatu 1 b A 5
00120 Helsinki

Lisäkysymykset: office@bsag.fi

LASKUTUS

PAPERILASKUT:
Elävä Itämeri säätiö
PL 90029
OOO63 LASKUNET
***

SÄHKÖPOSTILASKUT:
ElavaItamerisaatio.FI.P.116828-5@docinbound.com

SÄHKÖINEN LASKUTUS

Operaattori: OpusCapita Group Oy – Itella
Operaattorin välittäjätunnus: 003710948874
OVT-tunnus: 003721778225

LAHJOITA