Tiimimme

Michaela Ramm-Schmidt

Toimitusjohtaja
+358 40 525 0509
michaela.ramm-schmidt@bsag.fi

Laura Höijer

Sisältöjohtaja
+358 50 586 2680
laura.hoijer@bsag.fi

Pieta Jarva

Viestintäjohtaja
+358 50 338 1096
pieta.jarva@bsag.fi

Kaisa Vehkalahti

Hallintopäällikkö
040 678 5772
kaisa.vehkalahti@bsag.fi

Elina Ranta

Varainhankintapäällikkö
+358 40 719 9719
elina.ranta@bsag.fi

Elena Belle

Palvelup​äällikkö; Varainhankinta
+358 40 775 0686
elena.belle@bsag.fi​

Irina Niinivaara

Yritysyhteistyöpäällikkö
+358 40 664 1625
irina.niinivaara@bsag.fi

Elisa Mikkolainen

Projektijohtaja, meriliikenne
+358 40 660 1829
elisa.mikkolainen@bsag.fi

Daniel Jespars

Projektikoordinaattori, meriliikenne
+358 40 680 5841
daniel.jespars@bsag.fi

Anna Klemelä

Projektipäällikkö, meriluonnon monimuotoisuus; Viestintäasiantuntija
+358 44 3767511
anna.klemela@bsag.fi

Laura Mäkelä

Viestintäpäällikkö
+358 40 731 5115
laura.makela@bsag.fi

Emma Wickman

Viestintäasiantuntija
+ 358 40 069 1374
emma.wickman@bsag.fi

Anne Nordling

Monikielisen viestinnän asiantuntija
+358 40 052 9564
anne.nordling@bsag.fi

Samira Shaikh

Viestintäharjoittelija
+358 40 775 2646
samira.shaikh@bsag.fi

Nicholas Wardi

Projektipäällikkö, yritysyhteistyö, ravinteiden kierrätys.
+358 50 3675 616
nicholas.wardi@bsag.fi

Kaj Granholm

Projektipäällikkö, uudistava maatalous, uudet avaukset
+358 46 850 9208
kaj.granholm@bsag.fi

Paula Biveson

Projektijohtaja, kansainväliset hankkeet
+46 730 801 088 (Ruotsi)
paula.biveson@bsag.fi

Eija Hagelberg

Projektijohtaja, uudistava maatalous
+358 50 060 9526
eija.hagelberg@bsag.fi

Anne Antman

Projektipäällikkö, uudistava maatalous / Projektchef, hållbart jordbruk
+358 40 650 3690
anne.antman@bsag.fi

Elisa Vainio

Projektipäällikkö, uudistava maatalous, kansainvälinen maaperäyhteistyö
+358 40 506 4620
elisa.vainio@bsag.fi

Sanna Söderlund

Koulutuspäällikkö, uudistava maatalous, viljelijäyhteistyö, oppilaitosyhteistyö
+358 40 777 5515
sanna.soderlund@bsag.fi

Eliisa Malin

Suunnittelija, uudistava maatalous
+358 40 6307679
eliisa.malin@bsag.fi



Jenni Jääskeläinen

Suunnittelija, uudistava maatalous
+358 40 099 5190
jenni.jaaskelainen@bsag.fi

PERUSTAJAT​ JA HALLITUKSEN JÄSENET

Saara Kankaanrinta

Hallituksen puheenjohtaja, perustajajäsen​

Ilkka Herlin

Hallituksen jäsen, perustajajäsen​

Markus Ehrnrooth

Hallituksen jäsen



Sirpa Juutinen

Hallituksen jäsen

Osoitteet

POSTI- JA VIERAILUOSOITE

Baltic Sea Action Group (BSAG)
Keilaranta 5,
02150 Espoo

Lisäkysymykset: office@bsag.fi

LASKUTUS

PAPERILASKUT:
Elävä Itämeri säätiö sr
21778225
PL 100
80020 Kollektor Scan
***

SÄHKÖPOSTILASKUT:
21778225@scan.netvisor.fi

SÄHKÖINEN LASKUTUS

Y-tunnus: 2177822-5

Verkkolaskuosoite: 003721778225
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan
välittäjätunnukselle.

Lahjoita

Eläköön Itämeri!

Anna joululahjaksi elämää Itämerelle.

Lahjoita

You have Successfully Subscribed!