Tiimimme

Michaela Ramm-Schmidt
Toimitusjohtaja
+358 40 525 0509
michaela.ramm-schmidt@bsag.fi

Laura Höijer
Sisältöjohtaja, kestävä maatalous, Itämeren luonnon monimuotoisuus, uudet avaukset
+358 50 586 2680
laura.hoijer@bsag.fi

Pieta Jarva
Viestintäjohtaja
+358 50 338 1096
pieta.jarva@bsag.fi

Nicholas Wardi
Projektipäällikkö, yritysyhteistyö, ravinteiden kierrätys
+358 50 3675 616
nicholas.wardi@bsag.fi

Elena Belle
Palvelup​äällikkö, varainhankinta
+358 40 775 0686
elena.belle@bsag.fi​

Anna Klemelä
Viestintäkoordinaattori
+358 44 3767511
anna.klemela@bsag.fi

Paula Biveson
Projektijohtaja, kansainväliset hankkeet
+46 730 801 088 (Ruotsi)
paula.biveson@bsag.fi

Kaj Granholm
Projektipäällikkö, kestävä maatalous, uudet avaukset
+358 46 850 9208
kaj.granholm@bsag.fi

Eija Hagelberg
Projektijohtaja, kestävä maatalous
+358 50 060 9526
eija.hagelberg@bsag.fi

Sanna Söderlund
Koulutuspäällikkö, kestävä maatalous, viljelijäyhteistyö
+358 40 777 5515
sanna.soderlund@bsag.fi

Eliisa Malin
Suunnittelija, kestävä maatalous
+358 40 6307679
eliisa.malin@bsag.fi

Jenni Jääskeläinen
Projektityöntekijä, kestävä maatalous
+358 40 669 4620
jenni.jaaskelainen@bsag.fi

PERUSTAJAT​ JA HALLITUKSEN JÄSENET

Saara Kankaanrinta
Hallituksen puheenjohtaja, perustajajäsen​

Ilkka Herlin
Hallituksen jäsen, perustajajäsen​

Anna Kotsalo-Mustonen
Hallituksen jäsen, perustajajäsen​

Fredrik von Limburg Stirum
Hallituksen jäsen




Carl Haglund
Hallituksen jäsen

VAPAAEHTOISET NEUVONANTAJAT

Mathias Bergman
Vanhempi neuvonantaja, Meriliikenne
+358 50 3807155
mathias.bergman@bsag.fi

Riku Venhola
Vanhempi neuvonantaja
+358 44 340 3522
riku.venhola@bsag.fi

Mikael Aminoff
Vanhempi neuvonantaja, BSAG Ruotsi
+358 40 041 2805
mikael.aminoff@bsag.fi

Mikaela Söderblom
Asianajaja
+358 40 821 8414
soderblom.mikaela@gmail.com

Nora Thodén
Vanhempi neuvonantaja
+44 7577 030 494
nora.thoden@gmail.com

Elisa Mikkolainen
Vanhempi neuvonantaja, Meriliikenne
+358 40 080 1524
elisa.mikkolainen@gmail.com

Matti Oksanen
Vanhempi neuvonantaja
mattisoksanen@gmail.com

Carita Martin
Vanhempi neuvonantaja
carita.martin@gmail.com

Mikael Airas
Vanhempi neuvonantaja
airas.mikael@gmail.com




Osoitteet

POSTI- JA VIERAILUOSOITE

Baltic Sea Action Group (BSAG)
Keilaranta 5,
02150 Espoo

Lisäkysymykset: office@bsag.fi

LASKUTUS

PAPERILASKUT:
Elävä Itämeri säätiö sr
21778225
PL 100
80020 Kollektor Scan
***

SÄHKÖPOSTILASKUT:
21778225@scan.netvisor.fi

SÄHKÖINEN LASKUTUS

Y-tunnus: 2177822-5

Verkkolaskuosoite: 003721778225
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan
välittäjätunnukselle.

LAHJOITA