Tiimimme

Michaela Ramm-Schmidt

Toimitusjohtaja
+358 40 525 0509
michaela.ramm-schmidt@bsag.fi

Laura Höijer

Sisältöjohtaja
+358 50 586 2680
laura.hoijer@bsag.fi

Pieta Jarva

Viestintäjohtaja
+358 50 338 1096
pieta.jarva@bsag.fi

Elisa Mikkolainen

Projektijohtaja, meriliikenne
+358 40 660 1829
elisa.mikkolainen@bsag.fi

Nicholas Wardi

Projektipäällikkö, yritysyhteistyö, ravinteiden kierrätys
+358 50 3675 616
nicholas.wardi@bsag.fi

Elena Belle

Palvelup​äällikkö, varainhankinta
+358 40 775 0686
elena.belle@bsag.fi​

Anna Klemelä

Projektipäällikkö, meriluonnon monimuotoisuus; Viestintäasiantuntija
+358 44 3767511
anna.klemela@bsag.fi

Laura Mäkelä

Viestintäpäällikkö
+358 40 731 5115
laura.makela@bsag.fi

Paula Biveson

Projektijohtaja, kansainväliset hankkeet
+46 730 801 088 (Ruotsi)
paula.biveson@bsag.fi

Kaj Granholm

Projektipäällikkö, kestävä maatalous, uudet avaukset
+358 46 850 9208
kaj.granholm@bsag.fi

Eija Hagelberg

Projektijohtaja, kestävä maatalous
+358 50 060 9526
eija.hagelberg@bsag.fi

Anne Antman

Projektipäällikkö, kestävä maatalous / Projektchef, hållbart jordbruk
+358 40 650 3690
anne.antman@bsag.fi

Sanna Söderlund

Koulutuspäällikkö, kestävä maatalous, viljelijäyhteistyö
+358 40 777 5515
sanna.soderlund@bsag.fi

Eliisa Malin

Suunnittelija, kestävä maatalous
+358 40 6307679
eliisa.malin@bsag.fi

Veera Naukkarinen

Suunnittelija, kestävä maatalous
+358 40 664 1625
veera.naukkarinen@bsag.fi

Jenni Jääskeläinen

Projektityöntekijä, kestävä maatalous
+358 40 669 4620
jenni.jaaskelainen@bsag.fi

Suvi Matvejeff

Palvelukoordinaattori, koulukeräyksiä
+358 50 352 9987
suvi.matvejeff@bsag.fi

Anne Nordling

Viestinnän harjoittelija
+358 40 052 9564
anne.nordling@bsag.fi

Emma Nippala

Viestintäasiantuntija
+ 358 40 069 1374
emma.nippala@bsag.fi

PERUSTAJAT​ JA HALLITUKSEN JÄSENET

Saara Kankaanrinta

Hallituksen puheenjohtaja, perustajajäsen​

Ilkka Herlin

Hallituksen jäsen, perustajajäsen​

Anna Kotsalo-Mustonen

Hallituksen jäsen, perustajajäsen​

Fredrik von Limburg Stirum

Hallituksen jäsen



Carl Haglund

Hallituksen jäsen

VAPAAEHTOISET NEUVONANTAJAT

Mathias Bergman

Vanhempi neuvonantaja, Meriliikenne
+358 50 3807155
mathias.bergman@karyon.fi

Riku Venhola

Vanhempi neuvonantaja
+358 44 340 3522

Mikael Aminoff

Vanhempi neuvonantaja, BSAG Ruotsi
+358 40 041 2805
mikael.aminoff@pp1.inet.fi

Mikaela Söderblom

Vanhempi neuvonantaja
+358 40 821 8414
soderblom.mikaela@gmail.com

Nora Thodén

Vanhempi neuvonantaja
+44 7577 030 494
nora.thoden@gmail.com

Matti Oksanen

Vanhempi neuvonantaja
mattisoksanen@gmail.com

Carita Martin

Vanhempi neuvonantaja
carita.martin@gmail.com

Mikael Airas

Vanhempi neuvonantaja
airas.mikael@gmail.com



Osoitteet

POSTI- JA VIERAILUOSOITE

Baltic Sea Action Group (BSAG)
Keilaranta 5,
02150 Espoo

Lisäkysymykset: office@bsag.fi

LASKUTUS

PAPERILASKUT:
Elävä Itämeri säätiö sr
21778225
PL 100
80020 Kollektor Scan
***

SÄHKÖPOSTILASKUT:
21778225@scan.netvisor.fi

SÄHKÖINEN LASKUTUS

Y-tunnus: 2177822-5

Verkkolaskuosoite: 003721778225
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan
välittäjätunnukselle.

LAHJOITA