Hoppa till sidans innehåll

Elisa Vainio

,

CONTACT

Anna Klemelä

Projektchef, marinbiologisk mångfald; Kommunikationsspecialist

+358 44 376 7511

anna.klemela@bsag.fi

Anne Antman

Projektchef, regenerativt jordbruk

+358 40 650 3690

anne.antman@bsag.fi

Anne Nordling

Specialist på flerspråkig kommunikation

+358 40 052 9564

anne.nordling@bsag.fi

Anton Lehtinen

Skyddskoordinator, marinbiologisk mångfald

+358 40 041 0878

anton.lehtinen@bsag.fi

Elena Belle

Servicechef; Medelanskaffning

+358 40 775 0686

elena.belle@bsag.fi

Elina Ranta

Chef för medelanskaffning

+358 40 719 9719

elina.ranta@bsag.fi

Emma Wickman

Kommunikationsspecialist

+358 40 530 9535

emma.wickman@bsag.fi

Julia Kajas

Planerare, regenerativt jordbruk och kommunikation

+358 40 665 4844

julia.kajas@bsag.fi

Kaisa Vehkalahti

Administrativ chef

+358 40 678 5772

kaisa.vehkalahti@bsag.fi

Kaj Granholm

Projektchef, regenerativt jordbruk, EU-ärenden

+358 46 850 9208

kaj.granholm@bsag.fi

Pieta Jarva

Strategidirektör

+358 50 338 1096

pieta.jarva@bsag.fi

Saara Piispanen

Kommunikationsdirektör

+358 40 680 5841

saara.piispanen@bsag.fi

Tanya Santalahti

Specialist, företagssamarbete, regenerativt jordbruk

+358 50 550 3240

tanya.santalahti@bsag.fi

Elisa Vainio

Forskningssamordnare

+358 40 151 2146

elisa.vainio@bsag.fi

image/svg+xml