Siirry pääsisältöön

OTA YHTEYTTÄ

Hienoa, että olet kiinnostunut toiminnastamme Itämeren hyväksi. Tältä sivulta löydät asiantuntijoidemme yhteystiedot. Valitse alta, mitä asiasi koskee tai siirry osoite- ja laskutustietoihin.

OSOITE- JA LASKUTUSTIEDOT

Siirry osoite- ja laskutustietoihin.

Minulla on asiaa koskien lahjoituksia. 

Kiitos jo etukäteen tärkeästä tuestasi. Elina Ranta auttaa sinua mielellään.

Minulla on asiaa koskien Itämeren suojelualueita.

Anna Klemelä auttaa sinua mielellään.

Minulla on asiaa koskien vastuullista merenkulkua.

Mia Hytti auttaa sinua mielellään.

Minulla on asiaa koskien uudistavaa maataloutta.

Eija Hagelberg auttaa sinua mielellään.

Minulla on asiaa koskien BSAG:n tiettyä hanketta.

Löydät hanke-esittelyt ja niiden yhteyshenkilöt Hankkeet-sivujen kautta. Voit olla yhteydessä myös Kaisa Vehkalahteen.

Olen kiinnostunut työ- tai harjoittelupaikasta BSAG:lla.  

Mahtavaa! Löydät lisätietoja Töihin BSAG:lle-sivujen kautta. Voit olla yhteydessä myös Kaisa Vehkalahteen, joka auttaa sinua eteenpäin. 

Edustan mediaa, keneen voin olla yhteydessä?

Voit olla yhteydessä Saara Piispaseen.

Koulumme haluaa järjestää keräyksen Itämeren hyväksi.

Elena Belle auttaa sinua mielellään.

image/svg+xml

ASIANTUNTIJASI ITÄMERI-TYÖSSÄ

Ville Wahlberg

Toimitusjohtaja

+358 45 125 1322

ville.wahlberg@bsag.fi

Pieta Jarva

Strategiajohtaja

+358 50 338 1096

pieta.jarva@bsag.fi

Kaisa Vehkalahti

Hallintopäällikkö

+358 40 678 5772

kaisa.vehkalahti@bsag.fi

Elena Belle

Palvelup​äällikkö; Varainhankinta

+358 40 775 0686

elena.belle@bsag.fi

Elina Ranta

Varainhankintapäällikkö

+358 40 719 9719

elina.ranta@bsag.fi

Irina Niinivaara

Yritysyhteistyöpäällikkö

+358 40 664 1625

irina.niinivaara@bsag.fi

Saara Piispanen

Viestintäjohtaja

+358 40 680 5841

saara.piispanen@bsag.fi

Emma Wickman

Viestintäasiantuntija

+358 40 530 9535

emma.wickman@bsag.fi

Anne Nordling

Monikielisen viestinnän asiantuntija

+358 40 052 9564

anne.nordling@bsag.fi

Julia Kajas

Suunnittelija, uudistava maatalous ja viestintä

+358 40 665 4844

julia.kajas@bsag.fi

Mia Hytti

Projektipäällikkö, meriliikenne

+358 40 660 1829

mia.hytti@bsag.fi

Anna Klemelä

Projektipäällikkö, meriluonnon monimuotoisuus; Viestintäasiantuntija

+358 44 376 7511

anna.klemela@bsag.fi

Anton Lehtinen

Suojelukoordinaattori, meriluonnon monimuotoisuus

+358 40 041 0878

anton.lehtinen@bsag.fi

Eija Hagelberg

Projektijohtaja, uudistava maatalous

+358 50 060 9526

eija.hagelberg@bsag.fi

Kaj Granholm

Projektipäällikkö, uudistava maatalous, EU-asiat

+358 46 850 9208

kaj.granholm@bsag.fi

Tanya Santalahti

Erityisasiantuntija, yritysyhteistyö; uudistava maatalous

+358 50 550 3240

tanya.santalahti@bsag.fi

Anne Antman

Projektipäällikkö, uudistava maatalous / Projektchef, regenerativt jordbruk

+358 40 650 3690

anne.antman@bsag.fi

Katri Salovaara

Projektipäällikkö, uudistava maatalous, luonnon monimuotoisuus

+358 40 653 7117

katri.salovaara@bsag.fi

Jenni Jääskeläinen

Projektipäällikkö, uudistava maatalous

+358 40 099 5190

jenni.jaaskelainen@bsag.fi

Julia Pelin

Suunnittelija, uudistava maatalous

+358 40 191 9420

julia.pelin@bsag.fi

Terhi Mäkilä

Projektikoordinaattori

+358 40 709 2478

terhi.makila@bsag.fi

Juliane Boy

Suunnittelija, uudistava maatalous

+358 40 506 4620

juliane.boy@bsag.fi

Soja Sädeharju

Erityisasiantuntija, uudistava maatalous

+358 40 777 5515

soja.sadeharju@bsag.fi

Hallitus

Sirpa Juutinen

Hallituksen puheenjohtaja

Ilkka Herlin

Hallituksen jäsen; perustajajäsen​

Markus Ehrnrooth

Hallituksen jäsen

Juuso Joona

Hallituksen jäsen

Katri Viippola

Hallituksen jäsen

image/svg+xml

Posti- ja vierailuosoite

Baltic Sea Action Group 
Keilaranta 5 
02150 Espoo

Soita tai lähetä sähköpostia

040 77 50 686

office@bsag.fi

Laskutustiedot

Suosimme verkkolaskuja. 

Verkkolaskut

Y-tunnus: 2177822-5  
Verkkolaskuosoite: 003721778225  
Operaattori: Maventa (003721291126)  
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*  
 
* Käyttäkää tätä välittäjätunnusta, mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Sähköpostilaskut

Lähetäthän laskun PDF muodossa. 
Sähköpostilaskut osoitteeseen: 21778225@scan.netvisor.fi  

Paperilaskut

Elävä Itämeri säätiö sr  
21778225  
PL 100  
80020 Kollektor Scan ***

Ajankohtaista

image/svg+xml