Siirry pääsisältöön

OTA YHTEYTTÄ

Hienoa, että olet kiinnostunut toiminnastamme Itämeren hyväksi. Tältä sivulta löydät asiantuntijoidemme yhteystiedot. Valitse alta, mitä asiasi koskee tai siirry osoite- ja laskutustietoihin.

OSOITE- JA LASKUTUSTIEDOT

Siirry osoite- ja laskutustietoihin.

Minulla on asiaa koskien yksityishenkilöiden lahjoituksia. 

Elina Ranta auttaa sinua mielellään.

Minulla on asiaa koskien Itämeren suojelualueita.

Anna Klemelä auttaa sinua mielellään.

Minulla on asiaa koskien vastuullista merenkulkua.

Elisa Mikkolainen auttaa sinua mielellään.

Minulla on asiaa koskien uudistavaa maataloutta.

Eija Hagelberg auttaa sinua mielellään.

Minulla on asiaa koskien BSAG:n tiettyä hanketta.

Löydät hanke-esittelyt ja niiden yhteyshenkilöt Hankkeet-sivujen kautta. Voit olla yhteydessä myös Kaisa Vehkalahteen.

Olen kiinnostunut työ- tai harjoittelupaikasta BSAG:lla.  

Mahtavaa! Löydät lisätietoja Töihin BSAG:lle-sivujen kautta. Voit olla yhteydessä myös Kaisa Vehkalahteen, joka auttaa sinua eteenpäin. 

Edustan mediaa, keneen voin olla yhteydessä?

Voit olla yhteydessä Saara Piispaseen.

Koulumme haluaa järjestää keräyksen Itämeren hyväksi.

Elena Belle auttaa sinua mielellään.

image/svg+xml

ASIANTUNTIJASI ITÄMERI-TYÖSSÄ

Laura Höijer

Toimitusjohtaja

+358 50 586 2680

laura.hoijer@bsag.fi

Pieta Jarva

Strategiajohtaja

+358 50 338 1096

pieta.jarva@bsag.fi

Saara Piispanen

Viestintäjohtaja

+350 40 680 5841

saara.piispanen@bsag.fi

Kaisa Vehkalahti

Hallintopäällikkö

+358 40 678 5772

kaisa.vehkalahti@bsag.fi

Elena Belle

Palvelup​äällikkö; Varainhankinta

+358 40 775 0686

elena.belle@bsag.fi

Irina Niinivaara

Yritysyhteistyöpäällikkö

+358 40 664 1625

irina.niinivaara@bsag.fi

Michaela Ramm-Schmidt

Johtava asiantuntija, yritysyhteistyö

+358 40 525 0509

michaela.ramm-schmidt@bsag.fi

Nicholas Wardi

Projektipäällikkö, yritysyhteistyö, ravinteiden kierrätys

+358 50 367 5616

nicholas.wardi@bsag.fi

Kaj Granholm

Projektipäällikkö, uudistava maatalous, uudet avaukset

+358 46 850 9208

kaj.granholm@bsag.fi

Elisa Mikkolainen

Projektijohtaja, meriliikenne

+358 40 660 1829

elisa.mikkolainen@bsag.fi

Elina Ranta

Varainhankintapäällikkö

+358 40 719 9719

elina.ranta@bsag.fi

Emma Wickman

Viestintäasiantuntija

+358 40 530 9535

emma.wickman@bsag.fi

Anne Nordling

Monikielisen viestinnän asiantuntija

+358 40 052 9564

anne.nordling@bsag.fi

Julia Kajas

Markkinoinnin harjoittelija

julia.kajas@bsag.fi

Anna Klemelä

Projektipäällikkö, meriluonnon monimuotoisuus; Viestintäasiantuntija

+358 44 376 7511

anna.klemela@bsag.fi

Eija Hagelberg

Projektijohtaja, uudistava maatalous

+358 50 060 9526

eija.hagelberg@bsag.fi

Soja Sädeharju

Koulutuspäällikkö, uudistava maatalous, viljelijäyhteistyö, oppilaitosyhteistyö

+358 40 777 5515

soja.sadeharju@bsag.fi

Anne Antman

Projektipäällikkö, uudistava maatalous / Projektchef, hållbart jordbruk

+358 40 650 3690

anne.antman@bsag.fi

Elisa Vainio

Projektipäällikkö, uudistava maatalous, kansainvälinen maaperäyhteistyö

+358 40 506 4620

elisa.vainio@bsag.fi

Eliisa Malin

Agronomi, uudistava maatalous

+358 40 630 7679

eliisa.malin@bsag.fi

Jenni Jääskeläinen

Projektikoordinaattori, uudistava maatalous

+358 40 099 5190

jenni.jaaskelainen@bsag.fi

Veera Naukkarinen

Suunnittelija

+358 40 192 4411

veera.naukkarinen@bsag.fi

Pauli Aalto-Setälä

Vanhempi neuvonantaja

+358 40 543 7444

pauliaaltosetala@me.com

Hallitus

Saara Kankaanrinta

Hallituksen puheenjohtaja; perustajajäsen​

Ilkka Herlin

Hallituksen jäsen; perustajajäsen​

Markus Ehrnrooth

Hallituksen jäsen

Sirpa Juutinen

Hallituksen jäsen

Juuso Joona

Hallituksen jäsen

image/svg+xml

Posti- ja vierailuosoite

Baltic Sea Action Group 
Keilaranta 5 
02150 Espoo

Soita tai lähetä sähköpostia

040 77 50 686

office@bsag.fi

Laskutustiedot

Suosimme verkkolaskuja. 

Verkkolaskut

Y-tunnus: 2177822-5  
Verkkolaskuosoite: 003721778225  
Operaattori: Maventa (003721291126)  
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*  
 
* Käyttäkää tätä välittäjätunnusta, mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Sähköpostilaskut

Lähetäthän laskun PDF muodossa. 
Sähköpostilaskut osoitteeseen: 21778225@scan.netvisor.fi  

Paperilaskut

Elävä Itämeri säätiö sr  
21778225  
PL 100  
80020 Kollektor Scan ***

Ajankohtaista

image/svg+xml